Aktuality

Miestami niekoľko centimetrové nánosy nečistôt na Tatranskej a Bystrickej ceste v Ružomberku očistila spoločnosť OZO, ktorú ružomberská papiereň najala. Práve nánosy prachu a drevených častí negatívne vplývajú na prašnosť v ovzduší mesta, ktorá je častým dôvodom nespokojnosti Ružomberčanov.

Papiereň sa postavila ku problému zodpovedne, pretože fragmenty dreva, ktoré sa na krajniciach nachádzali, pochádzali z transportu dreva medzi MONDI a Sólom. 

Podobne sa  k problému čelom postavila aj Slovenská správa ciest, ktorá sa postarala o čistenie krajníc na ceste 1/18, ktoré Ružomberčania viacnásobne žiadali prostredníctvom vedenia mesta. Mesto Ružomberok napokon pridalo kruku k dielu tiež a o niekoľko dní skôr než sa plánovalo prepli režim údržby zo zimného na letný, čo v praxi znamená, že sa začalo polievanie a čistenie mesksých komuunikácií. 

Usadeniny, spôsobené zimným posypom, frekventovanou dopravou a v tomto prípade aj transportom dreva medzi závodmi, majú negatívny vplyv na prašnsoť ovzdušia v meste. Preto je údržba dôležitou súčasťou boja proti znečistenému ovzdušiu v meste. 

 

 

65% off bossgust. Wiht 90% Discount https://watcheswear.com/. sites https://www.fake-watch.cn. read more www.massreplica.com. Quality https://www.replicadeespana.es/. dig this repliki zegark贸w szwajcarskich. find more https://fake-watches.icu/. Lady https://richardmille.work/. find out ufesawatches. hop over to this web-site https://www.watchesse.com. mens emailwatches. 24 Hours Online watch replicas USA. why not try these out https://www.testwatches.com. 55% off replica breitling. my explanation travelbellross.com. click for more info https://www.richardmilleautomatic.com/. website here https://www.restaurantwatches.com/. weblink fake rolex. Under $100 electronicswatches.com.