Aktuality

  • Úvod
  • Aktuality
  • Údržbárske práce v čistiarni odpadových vôd v Hrboltovej pokračujú

 

Údržbárske práce v čistiarni odpadových vôd v Hrboltovej pokračujú

 

Začiatkom mája ohlásila spoločnosť Mondi SCP plánovanú údržbu na zariadeniach v čistiarni odpadových vôd v Hrboltovej. Momentálne sa  pokračuje vo výmene prevzdušňovacieho systému. Práce budú pokračovať až do júla a ich súčasťou bola aj výmena náplne biofiltra.

„Práce sú rozdelené na dlhšie časové obdobie s cieľom zabezpečiť požadovanú kvalitu čistenia odpadových vôd. Zaviazali sme sa využívať vodu efektívne a zodpovedne, čo zahŕňa aj pravidelnú údržbu čistiarne odpadových vôd a investovanie do najlepších dostupných technológií na úpravu odpadovej vody bez dopadu na kvalitu vody. V oblasti sa môže vyskytnúť lokálny zápach spojený s dokončením nevyhnutných prác, za ktorý sa vopred ospravedlňujeme“, hovorí Marek Babinec, riaditeľ energií a obslužných činností v Mondi SCP.

 

65% off bossgust. Wiht 90% Discount https://watcheswear.com/. sites https://www.fake-watch.cn. read more www.massreplica.com. Quality https://www.replicadeespana.es/. dig this repliki zegark贸w szwajcarskich. find more https://fake-watches.icu/. Lady https://richardmille.work/. find out ufesawatches. hop over to this web-site https://www.watchesse.com. mens emailwatches. 24 Hours Online watch replicas USA. why not try these out https://www.testwatches.com. 55% off replica breitling. my explanation travelbellross.com. click for more info https://www.richardmilleautomatic.com/. website here https://www.restaurantwatches.com/. weblink fake rolex. Under $100 electronicswatches.com.