Aktuality

  • Úvod
  • Aktuality
  • Oznam o údržbe na zariadení v Čistiarni odpadových vôd v Hrboltovej

Spoločnosť Mondi SCP informuje, že v termíne od 11. mája do konca mája 2022 bude prebiehať plánovaná údržba na jednom z biofiltrov v Čistiarni odpadových vôd v Hrboltovej. Po odstavení biofiltra sa začnú údržbárske práce spojené s výmenou náplne. Počas vyskladňovania náplne môže dôjsť k lokálnemu zápachu v blízkosti čistiarne, za ktorý sa vopred ospavedlňujeme.

Svoje podnety týkajúce sa životného prostredia môžete nahlásiť na bezplatných zelených linkách Mondi SCP alebo mesta Ružomberok.

65% off bossgust. Wiht 90% Discount https://watcheswear.com/. sites https://www.fake-watch.cn. read more www.massreplica.com. Quality https://www.replicadeespana.es/. dig this repliki zegark贸w szwajcarskich. find more https://fake-watches.icu/. Lady https://richardmille.work/. find out ufesawatches. hop over to this web-site https://www.watchesse.com. mens emailwatches. 24 Hours Online watch replicas USA. why not try these out https://www.testwatches.com. 55% off replica breitling. my explanation travelbellross.com. click for more info https://www.richardmilleautomatic.com/. website here https://www.restaurantwatches.com/. weblink fake rolex. Under $100 electronicswatches.com.