Aktuality

Hlavným dôvodom umiestnenia meteorologickej stanice v Bielom Potoku bolo monitorovanie ovzdušia so zameraním na vplyv lokálneho vykurovania. Vzhľadom na to, že pevným palivom sa v letných mesiacoch nevykuruje, merania stanice sú neadekvátne. 

Nové umiestnenie bude zacielené na monitorovanie ovzdušia so zameraním na dopravu v meste. Umiestneniu bude predchádzať niekoľko týždňové nastavenie a výmena modulov vnútri stanice, ktoré sú prispôsobené na meranie nečistôt súvisiacich s dopravou v meste. 

 

65% off bossgust. Wiht 90% Discount https://watcheswear.com/. sites https://www.fake-watch.cn. read more www.massreplica.com. Quality https://www.replicadeespana.es/. dig this repliki zegark贸w szwajcarskich. find more https://fake-watches.icu/. Lady https://richardmille.work/. find out ufesawatches. hop over to this web-site https://www.watchesse.com. mens emailwatches. 24 Hours Online watch replicas USA. why not try these out https://www.testwatches.com. 55% off replica breitling. my explanation travelbellross.com. click for more info https://www.richardmilleautomatic.com/. website here https://www.restaurantwatches.com/. weblink fake rolex. Under $100 electronicswatches.com.