Aktuality

  • Úvod
  • Aktuality
  • Mesto Ružomberok zriadi stálu komisiu životného prostredia

V stredu 24. júna poslanci Mestského zastupiteľstva v Ružomberku schválili zriadenie stálej komisie životného prostredia. Stalo sa tak na návrh poslanca za Roveň Juraja Burgana (KDH). 

Poslanec Burgan navrhol zriadiť stálu komisiu pre životné prostredie, ktorá by mala vo svojej pôsobnosti riešiť otázky spojené aj s ovzduším v meste Ružomberok. Podľa slov Burgana, by v komisii mali pôsobiť predovšetkým erudovaní odborníci na životné prostredie. S jeho návrhom sa zvyšok poslancov a vedenie mesta stotožnili a jeho návrh schválili. 

Mesto tak zriadi komisiu životného prostredia, ktorá bude pôsobiť zároveň s Komisiou pre riešenie problematiky zápachu a prašnosti a s Komisiou pre územné plánovanie, výstavbu, dopravu a životné prostredie. 

65% off bossgust. Wiht 90% Discount https://watcheswear.com/. sites https://www.fake-watch.cn. read more www.massreplica.com. Quality https://www.replicadeespana.es/. dig this repliki zegark贸w szwajcarskich. find more https://fake-watches.icu/. Lady https://richardmille.work/. find out ufesawatches. hop over to this web-site https://www.watchesse.com. mens emailwatches. 24 Hours Online watch replicas USA. why not try these out https://www.testwatches.com. 55% off replica breitling. my explanation travelbellross.com. click for more info https://www.richardmilleautomatic.com/. website here https://www.restaurantwatches.com/. weblink fake rolex. Under $100 electronicswatches.com.